Agata Drogosz

Jestem psycholożką, absolwentką Psychologii Stosowanej na Wydziale Nauk o Wychowaniu UŁ, i psychoterapeutką, po skończonym czteroletnim szkoleniu w Centrum Terapii Krótkoterminowej, obecnie w trakcie certyfikacji. Skończyłam roczny staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi, na oddziale Zaburzeń Afektywnych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i konferencjach psychoterapeutycznych.

Od dwunastu lat pracuję jako psycholog, głównie z młodzieżą i rodzinami. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży, ale także terapię par i rodzin. Moja praca podlega stałej superwizji.

Pracuję w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, w mojej pracy koncentrując się na zasobach klienta i jego potencjale. Celem jaki sobie stawiam w pracy terapeutycznej jest towarzyszenie klientowi w odkrywaniu przez niego jego mocnych stron oraz możliwości jakie one dają w budowaniu nowej, innej, lepszej przyszłości. Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych nastolatków i zastępczą matką dwóch postrzelonych kotów i psa. Uwielbiam podróże i sport, który mnie na co dzień resetuje