Katarzyna Fiszer

Moja przygoda z psychologią i psychoterapią rozpoczęła się podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim. Zdobytą tam wiedzę poszerzałam w trakcie trzyletniego cyklu szkoleniowego w Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i studium terapii poznawczo-behawioralnej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Swoje umiejętności rozwijałam także podczas kursów specjalistycznych na dwóch prestiżowych, amerykańskich uczelniach – Northwestern University oraz Michigan University. Ponadto ukończyłam również kurs z obszaru przywództwa i motywowania pracowników oraz negocjacji w jednej z najlepszych szkół biznesowych na świecie – Kellogg School of Management w Chicago.

Zajmuję się przede wszystkim terapią dorosłych i młodzieży, a moja praca podlega stałej superwizji. Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel akademicki, między innymi na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Współpracuję jako konsultant z TVP Łódź, a także z licznymi czasopismami oraz portalami internetowymi. Dodatkowo, świadczę powypadkowe wsparcie psychologiczne dla pracowników PKP i PLK.

Terapię prowadzę głownie w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz krótkoterminowym.

Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Katarzyna Fiszer – ZnanyLekarz.pl

Opinie o mojej pracy
ZnanyLekarzkcp full render

Reklama