Marta Janik – Borowiak

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Stosowanej. Ukończyłam 4,5 – letnie szkolenie psychoterapii realizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie. Ponadto jestem również absolwentką Psychologii Transportu Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam podczas stażu w szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam podczas stażu w szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie pracuję w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologicznej. Pracuję z osobami z diagnozą psychiatryczną oraz z osobami mającymi trudności życiowe. Prowadzę również psychoterapię grupową dla rodzin osób uzależnionych. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, par, dzieci i młodzieży od siódmego roku życia.

Pracuję w nurcie integracyjnym, łącząc podejście poznawczo-behawioralne, psychodynamiczne i systemowe w zależności od potrzeb i problemu pacjenta. Swoja pracę poddaję regularnej superwizji.

Reklama